Rezervace pobytu

Objednání pobytu můžete provést buď telefonicky, poštou nebo e-mailem či prostřednictvím rezervačního formuláře níže. Na základě závazné objednávky vám vystavíme rezervaci pobytu s vyčíslením ceny pobytu a s údaji o úhradě. Úhrada se provádí formou zálohy s doplatkem na místě v hotovosti nebo úhradou celého pobytu 30 dní před nástupem. V případě neuhrazení 30-dní před nástupem - rezervace se ruší.


Další informace

Pro letošní rok nebyl obcí Cizkrajov stanoven rekreační poplatek a proto se nevybírá. Na požádání je možné vystavit fakturu např. pro vašeho zaměstnavatele. Od 1.7. - 31.8. jsou pobyty formou týdenních turnusů (so-so), v ostatních termínech dle požadavku zákazníků. Nástup v den příjezdu je od 15.00 hod. do 19.00 hod., pobyt ukončete prosím v den odjezdu nejpozději do 10.00 hod. Při objednané polopenzi v den příjezdu podáváme večeři (v 19.00 hod.) a v den ukončení pobytu se končí snídaní (8.00 - 8.30 hod.). V ostatních dnech se večeře podává v 18.30 hod. Individuálně je možné časy stravování upravit dle dohody.


Stornopoplatky

Pobyt je možno vyměnit za jiný termín v tomtéž roce (bez poplatku). K pobytu je možné poslat za sebe náhradu (bez poplatku) Zrušení 20 - 30 dní před nástupem - 10% Zrušení 10 - 19 dní před nástupem - 25% Zrušení 4 - 9 dní před nástupem - 50% Zrušení méně než 4 dny před nástupem - 100% V případě zrušení 0 - 10 dní ze zvlášť závažných důvodů (písemně podložených - úmrtí, úraz, infekční choroba,…) účtujeme pouze manipulační poplatek ve výši 10% z ceny pobytu (v min. výši 400,-Kč).


Poptávkový formulář

Sdělte nám, jaký termín by vám nejvíce vyhovoval, popř. náhradní termín. Ozveme se vám obratem s nabídkou ubytování.